Город счастья

Объявление

Внимание,горожане и гости.Ведите себя прилично.Погода:+20 Время года:весна,без осадков.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Город счастья » Флудобил » Растения


Растения

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

А вам вообще нравится что - то выращивать?

0

2

Привет, конечно да, только места особого нет, так что только можем посадить декоративные растения - в принципе неплохо наблюдать за ростом и конечно цветением, так вот недавно смогли купить семена декоративной капусты - очень хочется увидеть хороший результат.

0

3

Ось уже кілька днів я розмірковую, де ж купити насіння для свого майбутнього огороду. Хотілося б знайти місце, де можна б не тільки придбати якісне насіння різноманітних культур, а й отримати поради щодо їх вирощування. Мені важливо, аби продукція була екологічно чистою та мала відповідні сертифікати. Можливо, хтось може поділитися інформацією про перевірені інтернет-магазини з широким асортиментом і приємними цінами?

0

4

Існує чудовий інтернет-магазин, де я завжди купую насіння для свого огороду, зокрема насіння кабачків https://fazenda.net.ua/ua/katalog-tovar … /kabachki/ , що є однією з моїх улюблених культур. Магазин називається "Fazenda" і вони пропонують широкий асортимент насіння, яке не тільки має високу схожість, але й приходить з докладними інструкціями щодо вирощування. Що мене особливо вражає, так це їхнє ставлення до екологічності та якості продукції. У них ви можете знайти насіння органічних сортів, що є важливим для збереження здоров'я та біорізноманіття нашої планети. Також хочу зазначити, що вони мають досить зручний пошук по сайту, що дозволяє швидко знайти потрібний вид насіння, а ціни на продукцію досить демократичні. Я впевнений, що ваш досвід з цим магазином буде таким же позитивним, як і мій.

0


Вы здесь » Город счастья » Флудобил » Растения


Раскрути свой форум! » | Техподдержка © MyBB.su |